امداد برق شبانه روزی نیاوران | ۰۹۳۸۲۲۵۵۶۹۲

امداد برق شبانه روزی نیاوران

برقکار ساختمان نیاوران

معمولا فرض می‌شود که توان ظاهری نصب‌شده بیش‌ترین مقدار باره‌ای منفرد است. با این حال حداکثر برآورد شده برابر با مجموع نصب نشده است. نیاز به توان ظاهری یک بار ( که ممکن است یک دستگاه باشد ) از درجه‌بندی توان اسمی آن بدست می‌آید ( اگر لازم باشد، همانطور که در بالا برای موتورها و غیره اشاره شد.

امداد برق نیاوران

هنگامی که برخی یا همه ویژگی‌های بار مشخص نیستند،

مقادیر نشان‌داده‌شده ممکن است برای ارایه یک برآورد تقریبی از مطالبات استفاده شود

( باره‌ای فردی به طور کلی کوچک‌تر از آن هستند که در یا کیلووات بیان شوند ). تخمین برای باره‌ای نورپردازی بر پایه مساحت ۵۰۰ متر مربع است .

امداد برق شبانه روزی نیاوران

خدمات برقکاری نیاوران

همه باره‌ای فردی لزوما با قدرت اسمی رتبه دهی کامل و یا لزوما در همان زمان عمل نمی‌کنند. عوامل کو و ks اجازه تعیین حداکثر قدرت و تقاضای برق ظاهری برای بعد از نصب را می‌دهند.

فاکتور حداکثر کاربرد ( کو ) در شرایط عملیاتی نرمال مصرف توان یک بار گاهی کم‌تر از میزان توان اسمی آن است،

یک رخداد نسبتا شایع که کاربرد یک عامل استفاده ( کو ) را در برآورد ارزش‌های واقع‌گرایانه توجیه می‌کند.

خدمات برق کشی ساختمان

این فاکتور را باید برای هر بار منفرد، با توجه خاص به موتورهای الکتریکی، که به ندرت در بار کامل فعالیت می‌کنند ، اعمال نمود. در یک نصب صنعتی این عامل می‌تواند به طور متوسط در ۰.۷۵ برای موتورها تخمین زده شود. برای باره‌ای روشنایی رشته‌ای، ضریب همیشه برابر با ۱ است .

امداد برق شبانه روزی نیاوران

برقکار سیار نیاوران

برای مدارهای خروجی – خروجی، این فاکتورها به طور کامل به نوع تجهیزاتی که از پریز برق متصل می‌شوند ، بستگی دارند. برای وسایل الکتریکی، عامل بهره‌برداری به طور سیستماتیک تا ۱ تخمین زده خواهد شد ، چرا که زمان زیادی برای بار کردن کامل باتری‌ها ( چندین ساعت ) و یک مدار اختصاصی برای تغذیه ایستگاه شارژ یا بسته دیوار مورد نیاز خواهد بود.

نصاب لوستر نیاوران

این موضوع یک تجربه مشترک است که عملیات همزمان همه باره‌ای نصب‌شده بر روی یک نصب داده‌شده هرگز در عمل رخ نمی‌دهد، یعنی همیشه درجاتی از تنوع وجود دارد و این حقیقت برای تخمین اهداف با استفاده از یک عامل در نظر گرفته می‌شود.

شرکت خدمات برق ساختمان نیاوران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *